FK Travčice, z.s. / SK Libotenice – TJ Sokol Libochovany, z. s. (16.04.2022)

O velikonoční sobotě 16.4.2022 odehráli Starší žáci zápas na hřišti v Libotenicích proti FK Travčice/SK Libotenice. Naši borci vlítli odhodlaně do zápasu a odměnou našeho stálého tlaku byl již v 5. minutě gól Pepy Klempy po nahrávce Šímy Vocáska. Zápas se odehrával především v naší režii a do gólových šancí se dostávali k radosti hostujících fanoušků všichni naši hráči. Do poločasu Libochovanští kanonýři proměnili 6 střel,  soupeř využil svoji šanci pouze z penalty.

Ve druhé půli pak pokračoval tlak našich, bojovnost a chuť po vítězství. Góly tak lovil ze své branky pouze soupeř.  Z penalty navíc skóroval i náš brankář Mates Vyšata. Závěr zápasu oživil svým úžasným gólem Kuba Kunert,  když se mu povedlo z půlky hřiště přehodit brankáře a dát branku jako Patrik Schick. Konečné skóre tak upravil na 1:11.