TJ Sokol Úpohlavy – Libochovany (29.04.18)

Zápas ve kterém jsme sahali po vítězství a nakonec brali jen bod jsme odehráli tento víkend na domácím hřišti. Soupeř přijel v silné sestavě a měl po celý zápas více ze hry. My jsme v úporném vedru hlavně bránili a dlouhou dobu se nám to i docela dobře dařilo. Oporou opět byl Kosťa v brance, který zneškodnil mnoho slibných akcí hostí. Zkraje druhé půle udělal brankář Úpohlav chybu a my jsme slavili hodně levný gól. Lehčí střela bodlem našeho útočníka z prakticky nulového úhlu skončila v síti.  Branka nám dalo sílu a pár dalších minut jsme soupeře mačkali. Škoda, že jsme hned nepřidali další. To se nám vymstilo necelých 20 minut před koncem, kdy jsme po rychlé akci hostí kapitulovali a po zbytek utkání jsme se strachovali o remízu. Šancí – hlavně hostů – bylo mnoho, ale vše naštěstí pokryl náš výtečný gólman. Zápas se rozhodoval v penaltách, které jsme bohužel nezvládli.  TJ Sokol Úpohlavy – Libochovany tak po boji a trochu se štěstím pro nás 2:1np (0:0). Detaily utkání zde.

Příští sobotu 5. května hostíme opět na našem stadionu celek z Travčic. Výkop je v 17:00.