TJ Sokol Ploskovice – Libochovany (23.04.17)

Další z existenčních zápasů jsme tuto neděli sehráli na hřišti také sestupem ohrožených Ploskovic. Soupeři se letos nedaří, ale má silné mužstvo s kterým, hlavně na jeho hřišti, míváme problémy. Tentokrát se zápas vyvíjel obdobně, nic se nám nedařilo a soupeř tvořil hru. Brzy jsme dostali branku a do konce prvního poločasu ještě druhou. O přestávce bylo v šatně dusno a to nás probralo. Hned zkraje druhé půle jsme dali po samostatném úniku důležitou kontaktní branku a do deseti minut další, tentokrát po samostatné akci (a prvním jarním gólu) naší jarní útočné posily z Prackovic. Soupeřovi se zranil jeden hráč a ploskovičtí tak hráli část druhé půle jen o deseti. To nám samozřejmě otevřelo více prostoru a do konce utkání jsme ještě přidali dvě branky. Obě po pěkných akcích a únicích našeho druhého útočníka, který v tomto zápase zaznamenal hetrik.  Soupeř se již na nic nezmohl než na konečnou strkanici, po které byl raději zápas ukončen. TJ Sokol Ploskovice – Libochovany tak po našem výstavním druhém poločase 2:4 (2:0).

Po pár prvních jarních zápasech, kdy se nám nedařilo opět nabíráme vítr do plachet a věříme, že nám vydrží i do dalšího důležitého zápasu, který odehrajeme příští víkend na domácí půdě. V sobotu 29. dubna od 17:00 hostíme celek Lovečkovic, který se také pohybuje na chvostu tabulky a bylo by záhodno, aby si od nás body neodvezl.