Starší přípravka a mladší žáci Libochovan – ukončení sezóny

V sobotu 16.6.2018 se uskutečnil poslední zápas starších přípravek této sezóny. V Prackovicích se konal 2. ročník turnaje „Vem hrát mámu a tátu“ a i přes nízkou účast našich fotbalových nadějí a rodičů z Libochovan se povedlo oba zápasy vyhrát, získat tak 1. místo a obrovský pohár, který byl v rámci oslavy naplněn šampaňským J. Navíc Ondra F. a Radim D. obdrželi společnou cenu „nejlepší brankář“ za výkony v turnaji (kromě střílení gólů tentokrát nastoupili i do branky).

Poslední jarní turnaj starších přípravek proběhl 20.5.2018 na hřišti ve Vědomicích. Ve třech zápasech turnaje o okresní pohár st. přípravek ve skupině K (o 17.-20. místo) naše mladé fotbalové naděje ani jednou neprohráli a celkové vítězství tohoto dne jim uniklo jen o skóre. Kluci nastříleli plno krásných gólů a i pro rodiče to bylo příjemně strávené dopoledne.

Na hřišti ve Straškově se 9.6.2018 konal závěrečný zápas tentokrát mladších žáků. Kluci sice prohráli 4:1, ale musíme je za výkon v úmorném dopoledním vedru pochválit. Sezónu tak ukončili na 6. místě (z 13 týmů), takže vlastně supr!!!

Sobotní den 9.6.2018 pokračoval odpoledne opět na hřišti, kde se konala dokopná našich fotbalových kluků a holek v rámci ukončení sezóny. Kromě fotbalu a fotbalu a kopání proběhlo i střílení ze vzduchovky a spousty aktivit se zúčastnili i rodiče. Opět jsme prožili báječné odpoledne. Díky!!!

Na závěr této sezóny bych chtěla poděkovat Kosťovi, za jeho trenérskou činnost našich nejmladších fotbalových nadějí a hlavně za to, že „do toho šel a rozjel fotbal“ pro naše kluky. Jeho vždy klidný přístup, trpělivost a ochota jistě přispěla ke skvělým výsledkům našich fotbalistů. Kluci tak prožili spoustu báječných víkendů na turnajích a zápasech, vyhrávali poháry, i nejcennější kovy, a tak jejich sbírky medailí se rozrůstaly a v neposlední řadě se vytvořila výborná fotbalová parta nejen mezi dětmi, ale i rodiči.

Kosťo, ještě jednou DÍKY!!!!!

Text a foto J.F.