SK Velemín – Libochovany (07.04.18)

Tentokrát k nám zavítal silný tým z Velemína, s kterým máme dlouhodobě negativní zápasovou bilanci.  Poslední body za domácí výhru v penaltách jsme získali již před dvěma lety.  I letos se nám příliš nedařilo, ale obraz hry byl přeci jen lepší než v posledních třech utkáních (celkové skóre 0:18!). Zápas jsme si teď prohráli sami, po zbytečných chybách, vlastním gólu a slabé střelecké potenci, která nás trápí již velmi dlouho.  Ale bojovali jsme a vypracovali si dost šancí na to, abychom velemínské hráče více potrápili. Jako vždy byli rychlí a na těžkém terénu hráli lépe kombinačně. Zápas tak skončil jasně pro soupeře, ale obraz hry nebyl až tak jednoznačný. SK Velemín – Libochovany 5:1 (3:1). Statistiky utkání zde.

Příští utkání hrajeme opět doma v sobotu 14. dubna od 16:30. Přijede soupeř z Terezína.

Foto J.Ž.