SK Třebívlice – Libochovany (09.06.19)

Spravit chuť jsme si chtěli s dalším z těžkých soupeřů, který se pohybuje na špici tabulky, s týmem SK Třebívlice. Zápas jsme začali nadějně, snažili se držet balon na zemi a hrát kombinačně. Domácí hrozili po rychlých narážečkách a pasech za obranu, Třebívličtí útočníci byli rychlejší a jeden takový výpad byl potrestán již v 17. minutě. Po vyražené střele dorážel nikým nehlídaný útočník domácích. My jsme však nezaháleli a ve 34.  vyrovnali. Bohužel ještě do půle jsme po trochu laciném gólu znovu inkasovali. Třebívličtí měli v druhé půli více ze hry a byli nebezpečnější. Brzy nám vsřelili další gól, na který jsme ještě vydařeným sólíčkem Podryho odpověděli, ale pak jsme otevřeli hru a dostali dalších několik branek z rychlých výpadů domácích. SK Třebívlice – Libochovany tak v celkem pohledném zápase s mnoha góly 6:2 (2:1). Detaily utkání zde.

Poslední zápas sezóny oděhrajeme příští sobotu 15. června od 17:00 na domácím hřišti. Hostíme silný celek z Vchynic. Po zápase se na hřišti uskuteční tradiční dokopná.