První letošní vítězství naší mladší přípravky

V sobotu 3.9.2016 začal v Libochovanech okresní přebor mladších přípravek. Pro podzimní část soutěže jsou našimi soupeři fotbalisté z Malých Žernosek a dva týmy z Lovosic. Naši kluci v prvním utkání s Malými Žernosekami začali s velmi dobře, bylo vidět jejich výrazné zlepšení hry a hlavně chuť hrát a vyhrávat a tak „rozstříleli“ soupeře 15:0. V dalším zápase nastoupili proti Lovosicím B, kluci předvedli řadu vzájemných přihrávek, kličkovali kolem soupeřů a tak i tento zápas skončil vítězstvím – 7:2. Poslední zápas s Lovosicemi A byl vyrovnaný, ale naši borci bojovali a po prvním poločase vedli o gól. Druhý poločas byl jak na houpačce, chvíli vedli Lovosice a pak zas my, ale závěr patřil nám, takže opět vítězství – 5:4.

Kluci tak na domácím hřišti získali zlaté medaile, gratulujeme !!!