Libochovany – TJ Sokol Křesín (15.04.17)

K dalšímu utkání k nám přijeli obvyklí rivalové z Křesína. Soupeř do prvního poločasu nastoupil jen v deseti, ale ještě během první půle chybějícího hráče doplnil. Křesínští mají podobné problémy jako my, odešlo jim několik klíčových hráčů a nové není kde brát. My jsme také nastoupili ve velmi látané sestavě, ale začátek zápasu se nám vyvedl a rychle jsme se, po centru a zmatku před bránou, ujali vedení.  Stále ještě  v první půli zápasu jsme měli několik tutových příležitostí, ale žádnou z nich jsme ostudně nevyužili. Byli jsme obecně lepší a měli více ze hry. V druhém poločase jsme trochu polevili v aktivitě a pohybu a Křesínští začli více zlobit. Ale naštěstí všechny jejich útočné snahy vyšly naprázdno. My jsme také i přes šance branku nepřidali a zápas tak skončil naší nejtěsnější výhrou. První jarní body jsme nutně potřebovali a je dobré, že jsme se chytli s tradičně nepříjemným soupeřem a potěšili tak domácí diváky. Libochovany – TJ Sokol Křesín tak zaslouženě 1:0 (1:0).

K příštímu zápasu jedeme do Ploskovic, hraje se v neděli 23. dubna od 17:00.