Libochovany – Lukavec B (13.05.17)

Krásná jarní bouřka provázela první poločas našeho domácího zápasu s Lukavcem, který jsme s přehledem zvládli a získali další cenné body. Skóre zápasu brzy otevřel Vávrys, který po rychlém úniku přeloboval soupeřova brankáře. Hned pár minut na to jsme udeřili podruhé, jedno ze svých četných sólíček a kliček zakončil opět dobře hrající Poláček. Tito oba naši střelci zažívají úspěšné jaro a sázejí jeden gól za druhým, jen tak dál hoši! Lukavští po naší druhé brance zabrali a vstřelili nám brzy gól, ale to bylo z jejich strany vše. Zbytek šancí pochytala několika krásnými robinzonádami naše spolehlivá opora, která nám kryje záda – Kosťa. Ještě do půlky jsme odpověděli další brankou. Prudký Vávrysův roh si srazil hostující hráč do své vlastní branky.  V druhé půlce jsme hře dominovali a přidali další dvě branky. Obě po únicích vsítil Poláček a slavil tak v tomto zápase hetrik. Hosté otevřeli hru a my měli ještě několik jasných brankových přiležitostí, ale bohužel jsme je neproměnili. Libochovany – Lukavec B tak s přehledem 5:1 (3:1).  Statistiky utkáni zde.

Po minulém debaklu na hřišti Brňan nás nyní potěšilo množství gólů v soupeřově síti. Situace v tabulce se pro nás vyvíjí dobře, ač některé mužstva, která nám šlapají na paty, také v tomto kole vyhrála. Příští soupeř z Čížkovic je v pořádí hned před námi a je to tak pro nás další z důležitých utkání. Výkop je v Čížkovicích, příští sobotu 20. května v 17:00.