FK Travčice – Libochovany (08.10.17)

Tak trochu smolné utkání jsme odehráli v Travčicích. Favorizovaní domácí nás v první půli tlačili, ale vstřelit gól se jim dlouho nedařilo.  Až ke konci prvního poločasu se několikrát odražený míč zjevil před osamoceným útočníkem, který se z pár metrů nemýlil. V druhé půli se obraz hry moc nezměnil, hráči Travčič dominovali a drželi míč na svých kopačkách. My jsme tentokrát hráli celkem dobře v obraně, ale dopředu jsme toho vymysleli jen málo a žádný z několika našich útoků brankou neskončil. I přes celkem sympatický výkon celého našeho mužstva jsme do konce zápasu ještě dvakrát kapitulovali. Poslední gól v naší síti byl vlastní. FK Travčice – Libochovany tak po bojovném výkonu 3:0 (1:0). Statistiky utkání zde.

Příští zápas hrajeme proti mužstvu Sulejovic, které po dlouhém půstu začlo v posledních kolech sbírat body. Potřebovali bychom konečně vyhrát a ukončit sérii proher a smůly, která se na náš tým lepí.  Hraje se v Sulejovicích, tuto sobotu 14. října od 15:30.