FK Sokol Milešov – Libochovany (31.10.15)

Série zápasů s mužstvy z horních pater tabulky pokračovala tuto sobotu, kdy jsme jeli do Medvědic, kde jsme se na tamním křivém a malém hřišti utkali s týmem Milešova.  Terén byl přes krásné slunečné počasí težký a žádný pohledný fotbal se nehrál. Tým Milešova skvěle využívá toto ‚domácí‘ hřistě, nakopává balony, umně hází dlouhé auty skoro až na penaltu a má také nebezpečný signál po rohu, kdy prakticky každý z nich přetahuje na jednoho a toho samého obránce.  Ani tentokrát to nebylo jinak a měli jsme s tím problémy. Míč odskakoval a žádný ‚ťukec‘ se hrát nedal. V první polovině zápasu jsme spíše bránili a domácím se podařilo vsítit jednu branku z krásně provedeného přímého kopu z hranice velkého vápna. Pár šancí jsme také měli, ale pořádně jsme domácího brankaře neohrozili. Druhý poločas jsme však na soupeře vlítli, zabojovali a již po pár minutách vyrovnali po tlaku a závaru před brankou Milešova. V druhém poločase jsme byli nebezpečnější, avšak i domácí tým měl pár šancí.  Do konce zápasu jsme měli ještě jednu tutovou gólovou příležitost, kdy si náš útočník ve vápně pěkně zpracoval míč, udělal kličku a vystřelil na vzálenější tyč. Bohužel brankář Milešova bravurně vyrazil. Zápas se tak rozhodoval v penaltách, kde libochovanští kupodivu ani jednou neskórovali, což se nedá říct o týmu Milešova. Tudíž si vezeme jen bod za remízu v základní hrací době. FK Sokol Milešov – Libochovany tak nakonec 2:1 np (0:1).  Bod je z tohoto zápasu cenný, ač jsme jich i tentokrát mohli urvat vícero.

V příštím zápase hostíme na domácím hřišti celek Čížkovic. Přijďte nás podpořit v sobotu 7. listopadu od 14:00.