ASK Lovosice „B“ – Libochovany (12.05.19)

K nesmírně těžkému zápasu jsme jeli tuto neděli do Lovosic, kde jsme se na hlavním stadionu utkali s domácím „B“ mužstvem. Soupeř v letošním roce naděluje všem mnoho gólů a jistě směřuje k postupu do okresu.  Na podzim, doma,  jsme jej však notně potrápili a prohráli až po penaltách, takže nějaká naděje před nynějším zápasem žila.  V první půli jsme ještě vydrželi se soupeřem běhat a dokonce i skórovat a mohli jsme tak doufat v slušný výsledek. Po přestávce jsme ale bohužel ihned inkasovali a pak už se to s námi vezlo. Více a více jsme dobře fyzicky připraveným domácím nestačili a mohli jsme nakonec být ještě rádi za příděl „pouze“ šesti branek.  ASK Lovosice „B“ – Libochovany tak jasně 6:1 (2:1). Statistiky utkání zde.

Příští utkání hrajeme doma s Křesínem. Výkop je v sobotu 18. května od 17:00.