TJ Sokol Libochovany, z. s. – Tělovýchovná jednota Podbradec (08.05.2022)

Zápas s Podbradcem mělo pro nás být jeden z těch lehčích, to bychom si ale nesměli prakticky dát čtyři vlastní góly (či na ně přihrát) a nemuseli tak po celé utkání dohánět gólové manko za vlastní bídu. Na hřišti se nám po většinu zápasu nedařilo. Z kraje jsme nevyužili pár šancí, znervózněli a soupeř nás trestal z každé příležitosti, kterou jsme mu nachystali jako na zlatém podnose. Nakonec jsme ale po spurtu v posledních minutách stav utkání vyrovnali a rozhodovalo se v penaltovém rozstřelu. Ten jsme díky výkonu našeho brankáře vyhráli a brali jsme 2 body. Libochovany – Tělovýchovná jednota Podbradec tak po našem mdlém výkonu a přestřelce 5:4np (2:3). Více o utkání zde.

Příští zápas odehrajeme venku v Třebouticích. Výkop je v sobotu 14. května ve 14:00.