Dospělí: TJ Sokol Libochovany – SK Český granát Podsedice (10.09.2022)

Pár hodin po výhře Starších žáků očekával náš tým dospělých mančaft z Podsedic a měl pokračovat ve výherní sérii. Dalo by se říct, že náš tým byl doplněn o kluky z dorostu, ale dorostenců nastoupilo hned 5 a tak nám udělali pěkný základ. Hra začala svižně a oživení bylo znát a proto hned v 18. minutě zápasu byl vstřelen první gól do sítě hostí, kdy se trefil Charvi. Hra se začala pomalu vyostřovat a bylo vidět, že rozhodčí občas neví co má pískat a proto do konce první půle rozdal 2 žluté karty. Před odchodem do šaten ještě náš tým stihl navýšit skóre a to ve 40. minutě, kdy se opět trefil Charvi. Začátkem druhé půle bylo vidět, že tlak hostí stoupal a snaha vstřelit gól byla jejich velikou motivací. Některými zákroky to spíš zavánělo, že sledujeme americký fotbal. Čas ubíhal a v 70. minutě po pěkné dalekonosné střele hostí byl výsledek snížen na 2:1. To podpořilo Podsedické hráče k ještě většímu tlaku, ale Kosťa v bráně a naše výborná obrana již žádný další gól za svá záda nepustila. Do pěkných akcí se dostali i naši dorostenci, ale žádná střela se nedostala do sítě hostí. Druhá půle ještě chvílemi vypadala jako dražební akce, protože rozhodčí si rozdal ještě dalších 5 žlutý karet. Konec zápasu již nenabídl žádné góly a tak po výkonu dorostu i dospělých zasloužená výhra 2:1.