Dorost: Sokol Velké Žernoseky – TJ Sokol Libochovany (30.10.2022)

Zápas Dorostu v neděli 30.10.2022 proběhl v dolíčku na hřišti ve Velkých Žernosekách dopoledne od 10 hodin. Většina našich hráčů měla o tomto delším víkendu za sebou již dva zápasy – v pátek i v sobotu.

Na utkání přijeli fanoušci z obou týmů a čekali zajímavý zápas, prostě derby. Bohužel náš tým se neskládá jen z „dorostenců“ (věkově), takže převaha vysokých a starších hráčů domácího týmu byla opět znatelná. Zápas probíhal v poměrně klidné atmosféře, hra se přelévala zprava doleva, oba týmy se tlačili do zakončení a soupeř dokázal několikrát vyzkoušet i našeho brankáře. I naši útočníci se snažili prosadit, ale většinou je „vyšší borci“ z obrany včas „obrali o míč“ a akce tak zastavili. Náš tým měl několik příležitostí kopat rohy nebo přímáky, ale bohužel se žádná střela „neujala“. Naopak domácím se povedlo v 35. minutě svoji šanci využít, neboť po pasu z půlky soupeř utekl obráncům, překonal brankáře a poslal svůj tým do vedení 1:0.

Ve druhém poločase měli protihráči více sil i rychlejší „nohy“ a tak se jim dařilo, dokázali ještě dvakrát utéct naší obraně a navýšit svoje vedení. Konečný stav tedy 3:0.

Předposlední utkání podzimní části sezóny odehraje Dorost doma v neděli 6.11.2022 od 10 h s FK Křešice.

Ve stánku na hřišti se na vás těší Monča s Petrou, a to i v sobotu (od 11 h hrají dospělí) i v neděli (od 10 h).

Pojďme Libochovany společně podpořit!

Jitka F.