TJ Lovečkovice – Sokol Libochovany (18.06.2022)

Poslední utkání sezóny jsme odehráli v Lovečkovicích proti domácímu mužstvu. Bylo nesnesitelné vedro a tak jsme uvítali zápas v horském prostředí pod Sedlem. Přijelo nás jen devět hráčů a to ještě musel náš brankář a trenér v jedné osobě nastoupit v poli. Naštěstí byl domácích stejný počet a tak to bylo alespoň v tomto ohledu vyrovnané.

Utkání se hrálo v poklidném tempu, kde soupeř hrál prakticky bez zálohy a naši rychlí hráči ve středu pole měli mnoho času a prostoru na útočení. To se ne úplně pořád dařilo, ale pár gólů již v první půli nás uklidnilo a pohodlně jsme si došli pro vítězství. Soupeř dvakrát snížil, vždy před koncem obou poločasů, ale na víc se v úděsném vedru nezmohl. TJ Lovečkovice – Libochovany tak v zápase bez nasazení 2:4 (1:2). Podrobnosti o utkání zde.

V sezóně 2021-2022 jsme skončili ve IV. třídě litoměřického okresu na slušném 4. místě, jen pár bodů od možná postupového místa druhého. Příští soutěžní rok určitě opět o postup do III. třídy zabojujeme. Jednoznačným přislibem k tomu jsou skvělé výkony našich dorostenců !!!