TJ Sokol Libochovany – SK Velemín (19. 03. 2022)

Poslední den astronomické zimy jsme na domácím hřišti uvítali první zápas jarní části sezóny. Tým starších žáků se střetl s týmem SK Velemín, který přijel se značně prořídlou sestavou.

Úvod utkání patřil domácím, ale i přes územní převahu a vypracování několika slibných šancí branka nepadla. Hra se poté přelévala nahoru a dolů, ale k přímému ohrožení branky docházelo velmi sporadicky. Skóre otevřel pět minut před koncem prvního poločasu Pepa Klempa a to byl impulz pro domácí tým, na který jsme čekali. Ještě před koncem první půle navýšil na 2:0 Šíma Vocásek a do kabin jsme tak odcházeli s dvoubrankovým vedením.

Ve druhém poločase jsme čekali na další gól do padesáté minuty, kdy na 3:0 navýšil opět Šíma. V zápětí Dan Slezák skóroval již na 4:0. V šedesáté druhé minutě byl po faulu hostí odpískán pokutový kop, který proměnil Jakub Kunert. Kuba tak mohl slavit svůj premiérový gól v dresu Libochovan – gratulujeme! Prakticky hned z další akce skórovali hosté, ale poslední slovo měli opět hráči Libochovan, konkrétně Šimon „Mišon“ Vocásek, který svým gólem na konečných 6:1 zkompletoval hattrick!

První zápas tedy všem fanouškům udělal radost a těšíme se na pokračování sezóny. Již příští sobotu odehrají svůj další zápas starší žáci, opět na domácím hřišti. Srdečně Vás zveme, občerstvení zajištěno 🙂