Velemín – Libochovany (26.09.15)

Většina zápasu v překrásné scenérii Českého Středohoří vyznívala pro lépe hrající domácí tým. A to i přesto, že jsme vedli po první půli díky ukázkově přímočaré souhře naší obrany s útokem 1:0. V druhém poločase však Velemín po velkém tlaku zápas dvěma góly otočil.  Kdyz už se zdálo, že nám body pod největrnější horou naší republiky odvál velemínský severák, se náš útočník, zvovu po krásném přímočarém pasu od obránce, dostal do sóloveho nájezdu a byl zezadu zfaulován soupeřovým obráncem. Ten správně viděl červenou kartu a byla nařízena penalta. Tu jsme proměnili a zajistili si tím po přečkaných zbývajících třech minutách jeden bod. Libochovanský tým ze šesti mistrovských zápasů této sezóny již po čtvrté remizoval, ale tentokrát jsme zůstali jen u bodu. Konečný výsledek 3:2 (np) by měl být po vývoji zápasu hodnocen jako pozitivní.  V tabulce jsme se posunuli na sedmé místo.

Příští týden nás čeká další přeslabské derby, kde bychom před domácím publikem měli konečně pořádně zabrat a získat tak plný počet bodů. Přijďte nás podpořit příští sobotu (03.10.15) v 16:00 v zápase s Prackovicemi!