TJ Sokol Terezín – Libochovany (14.04.18)

Terezínští nám na podzim zle zavařili a chtěli jsme jim to na vlastním hřišti oplatit.  Do 65. minuty jsme se soupeřem drželi krok, ale pak se nám úplně rozsypala defenzíva a opět jsme dostali spoustu zbytečných branek.  Za všechny jsme si mohli sami. Ať zbytečnými fauly v nebezpečné vzdálenosti od branky, ležérností v obraně či nepozorností při zpracování míče. První gól jsme dostali hned z kraje utkání a na vyrovnání jsme se dost nadřeli. Šancí ale bylo dosti, jen je využít. Po srovnání ale bohužel náš tlak nevydržel a po další obdržené brance jsme spíše kapitulovali.  TJ Sokol Terezín – Libochovany 5:1 (1:0).

Příští týden hostíme na domácím hřišti silný tým Libochovic B. Utkání se hraje v sobotu 21. dubna od 17 hodin.