TJ Sokol Prackovice – Libochovany (20.04.19)

Pro tři povinné body jsme si jeli k našim sousedům z druhého břehu Labe. Optimismu nahrával i fakt, že se prackovičtí nesešli a hráli celý zápas jen v deseti hráčích. Nás o moc víc nebylo, ale měli jsme vyhrát. Bohužel jsme úplně bezzubým výkonem umožnili bojovným soupeřům nabrat sebevědomí a nakonec nás i zaslouženě porazit. My jsme po většinu zápasu měli míč na kopačkách, ale přes „zaparkovaný autobus“ na velkém vápně jsme se neuměli prosadit. Zkoušeli jsme jak nakopávat, tak hrát i technicky po zemi, ale když už jsme si nějakou šanci vytvořili, tak jsme jí zahodili. Prackovičtí nás poprvé vytrestali těsně před půlí po vlastní chybě a zbytečném faulu ve vápně.  Z penalty se trefil šutér Poláček. V druhé půli jsme chtěli hned vyrovnat, ale opak byl pravdou. Již ve 48. minutě jsme opět inkasovali. Poté jsme se vrhli do útoku, ale pořád jsme si museli dávat pozor na nebezpečného Poláčka, kterému se nemůže dát prostor k tomu, aby se s míčem vůbec rozeběhl. Několikrát nám však stejně utekl a šel sám na brankaře. Naštěstí máme na nájezdy v brance specialistu. Snížit se nám povedlo až v závěru po nešťastné ruce jednoho z domácích zadáků. Penaltu jsme využili, ale místo finálního tlaku jsme po lehčí střele, která před naším gólmanem skočila, opět inkasovali a do šaten jsme odcházeli rudí v obličeji a se sklopenou hlavou. Prackovičtí si zaslouží pochvalu za bojovnost, výkon v oslabení a jejich krásné nové zázemí. TJ Sokol Prackovice – Libochovany tak s ostudou 3:1 (1:0). Statistiky utkání zde.

K příštímu zápasu jedeme do Úpohlav.  Výkop je v neděli 28. dubna od 17:00.