TJ Slavoj Sulejovice – Libochovany (12.05.18)

Jarní zápasy se Sulejovicemi bývají důležité, neboť se v tomto období obyčejně obě mužstva pohybují na stejné úrovni v tabulce – bojují o záchranu v soutěži. Tento rok nás před výkopem dělily jen 4 (pro nás plusové) body a nic tedy ještě nebylo rozhodnuto. Skoro to už vypadalo, že tentokrát vyhrajeme kontumačně, neboť soupeř nás čekal v Sulejovicích a na správné místo utkání dorazil až notně po páté. Po první půli jsme vedli 2:1 a mohlo to být i o vícero branek. Sulejovičtí byli ve předu často nebezpeční, ale obranu měli prostupnou a chybující. Měli jsme několik jasných šancí a v druhé půli, po vyloučení jednoho z hostujících hráčů, byl rozdíl mezi oběma mužstvy ještě markantnější. Ale tradičně jsme hořeli v zakončení. Našich celkových 26 vstřelených gólů v posledních 21 zápasech mluví za vše. Závěr zápasu byl vyhrocený, vedli jsme o gól, ale soupeř nás tlačil a snažil se i nafilmovat penaltu, kterou naštěstí rozhodčí správně neodpískal.  Vybojovali jsme důležité tři body, ale zápas jsme si sami zkomplikovali a do poslední vteřiny jsme se o plné vítězství báli. TJ Slavoj Sulejovice – Libochovany tak těsně 2:3 (1:2). Statistiky utkání zde.

Příští víkend hostíme na našem hřišti suveréna soutěže, mužstvo Pokratic. Výkop je v sobotu 19. května od 17:00.