Slavoj Sulejovice – Libochovany (03.09.16)

Důležitý souboj dvou týmů, které v letošní sezóně dosud nezískali ani bod se odehrál na hřišti „mezi kolejemi“ v Sulejovicích. Oba týmy se potřebovaly chytit a urvat první body a tak se slibovala velká bitva. Fotbal to překrásný nebyl, ale to důležité se nám povedlo. V první půli jsme se brzy ujali vedení. To kdy se z hlavičkového souboje na hranici soupeřovy penalty míč odrazil k nepokrytému záložníkovi a ten z blízkosti nedal domácímu brankáři žádnou šanci.  Dále se, i přes výborný terén, míče převážně nakopávaly a obě mužstva měla jen pár slibnějších gólových příležitostí. Žádná však gólem neskončila. Na začátku druhé půle domácí spíše polevili a toho jsme dokázali využít v 63. minutě, kdy se nádherně trefil náš útočník. Vystřelil zpoza šestnáctky a míč krásně zakroutil do pravého horního růžku.  Bylo to 2:0 pro nás, ale na radování ještě čas nebyl. Domácí měli poté míč více v držení a pár minut před koncem i snížili po „ligově“ zahraném přímém kopu z velkého úhlu. Přesně trefený a prudký míč překvapil nejen našeho brankaře, ale nejspíš i samotného střelce. Těsné vedení jsme však udrželi a získali jsme tak v novém ročníku první 3 body. Slavoj Sulejovice – Libochovany tak po zápase s třemi pěknými góly 1:2 (0:1).

Příští zápas hrajeme opět doma, v sobotu 10. září od 17:00 hostíme celek Černiv B.