SK Velemín – Libochovany (06.04.19)

K dalšímu utkání jsme jeli do Velemína, tedy ne k úplně oblíbenému soupeři. Máme s ním pasivní bilanci a tamní rychlí hráči nám vždy zatápí. Tentokrát to bylo podobné, ale na vyschlém a nerovném trávníku se moc nedařilo ani domácím. Míč všem utíkal a po zemi se skoro nahrát nedalo. V první půli nás domácí tlačili, ale i přes několik zmatků a nebezpečných přečíslení dokázali skórovat jen jednou. My jsme měli dvě velké příležitosti z rohů, kdy pokaždé nadějně hlavou zakončoval náš opět hrající veterán Pítrs. Ale domácí vždy se štěstím vytěsnili míč mimo bránu. V druhé půli se nechal hloupě vyloučit hráč domácích, kdy zbytečně atakoval našeho brankáře a bylo štěstí, že jsme ho nemuseli střídat. V přečíslení jsme se nadechovali k tlaku  a po pěkném centru a hlavičce jsme i vyrovnali. Pomezní sice mával ofsajd, ale ten správně nebyl hlavním rozhodčím uznán.  Dál jsme ještě domácí tlačili a určitě jsme měli na to urvat i výhru, ale to se nám nakonec nepovedlo. V 90. minutě jsme ještě přišli o hráče, který byl vyloučen po zbytečné strkanici. O konečném výsledku rozhodovaly penlty, které jsme tentokrát bohužel nezvládli. SK Velemín – Libochovany tak asi nakonec spravedlivě 2:1np (1:0). Statistiky utkáni zde.

Příští víkend máme volno. Další utkání odehrajeme v sobotu 20. dubna doma proti Prackovicím. Výkop je v 17:00.