SK Lukavec B – Libochovany (16.10.16)

Nesmírně fyzicky náročný zápas jsme odehráli tento víkend v Lukavci. Domácí nás po většinu zápasu přehrávali, více běhali a i technicky na tom byli lépe. Jako již obvykle jsme si nechali dát gól již v první minutě zápasu. Další branku domácí přidali v poslední minutě prvního poločasu. My jsme toho moc dopředu nevymysleli. Druhému gólu předcházelo zranění našeho brankáře při opravdu nehezky vypadajícím střetu na hranici malého vápna. Za tohle karta být měla. Brankář do druhého poločasu nastoupit nemohl a tak se zase po čase představil jeho náhradník. Pár dalších střel chytil, ale jedné bohužel zabránit nedokázal. Hosté tak vedli o tři branky a bylo hotovo.  Když se ještě poté rozhodčí vyřádil na našem elitním útočníkovi a poslal ho za řeči do sprch, mohli jsme jen sčítat škody. Prohra a možná i dva ztracení hráči pro příští utkání je naše smolná bilance tohoto utkání, které jsme přijeli vyhrát. SK Lukavec B – Libochovany tak 3:0 (2:0).

Mužstvo Černiv B odhlásilo soutěž, tudíž nám byly odebrány 3 body (a 8 vstřelených branek) za výhru s nimi. Z týmu atakujícího špičku tabulky jsme se tak náhle stali mužstvem pobývajícím až na jejím chvostu.  Příští sobotu 22.října hostíme na našem hřišti celek Čížkovic. Hraje se již od 15:30.