Report z turnaje přípravek ve Štětí (24.4.16)

V neděli 24.4.2016 vyjela naše mladší přípravka k letošnímu prvnímu mistrovskému turnaji do Štětí. Všichni jsme byli plni očekávání, jak se naše mužstvo zlepšilo. Od podzimu jsme trénovali a odehráli mnoho turnajů, ve kterých se nám střídavě dařilo. Do Štětí jsme jeli mikrobusem, veteránem značky Barkas (foto zde). Krásný prožitek z této jízdy jsme si přenesli i na hrací plochu. Odhodlání a bojovnost byla na našich hráčích vidět. V prvním zápase jsme nedali šanci domácímu týmu Štětí „B“, který jsme po dobrém a bojovném výkonu rozstříleli 10:1. Do druhého zápasu s týmem Žitenic jsme šli s jasným cílem co nejvíce přihrávek a rychlé napadání jejich obránců. Hráči toto plnili na 100%. První poločas jsme po boji vyhráli 1:0. Na druhou půli jsme změnili styl hry, tlačit se do brány a navýšit skóre. Po krásných gólech naši borci na konci zápasu slavili vítězství 7:0 a zároveň jsme měli jistotu prvního místa. Zápas Štětí „B“ : Žitenice skončil 4:5 po penaltách. Takže nakonec 1. Libochovany, 2. Žitenice, 3. Štětí „B“ (tým Libochovic se před začátkem soutěže odhlásil). Přijďte v sobotu podpořit naše naděje z mladší a starší přípravky na domácí satelitní turnaj v Libochovanech, udělat jim pořádnou atmosféru. Jste srdečně zváni.