Lukavec „B“ – TJ Sokol Libochovany (24.03.18)

První jarní zápas roku 2018 jsme po delší odmlce odehráli na našem hřišti a domácí prostředí nám svědčilo. I díky několika zimním posilám jsme s Lukavcem odehráli vyrovnanou partii, která mohla skončit vítězstvím kteréhokoliv z obou týmů. Šancí bylo na obou stranách několik. Soupeř se mohl již v první půli ujmout vedení z přísně odpískané penalty, ale náš brankář opět čaroval.  My jsme měli také několik slibných příležitostí, ale žádná gólem neskončila. O osudu utkání tak musely rozhodnout pokutové kopy, ve kterých jsme, opět s velkým přispěním našeho brankáře,  byli lepší. Lukavec B – TJ Sokol Libochovany tak nakonec 0:1np (0:0).  Detaily utkání zde.

V příštím utkání, které se odehraje v sobotu 31. března od 16:30 opět na naší půdě, hostíme celek z Lovečkovic – tedy mužstvo, které spolu s námi okupuje chvost tabulky.  Potřebujeme  vyhrát a odrazit se ze dna.

Foto J.Ž.