Libochovany – TJ Sokol Křesín (02.06.18)

Další zápas jsme odehráli proti soupeři, který je v tabulce před námi a ještě jej máme šanci předehnat. Křesínští bohužel přijeli v desíti a to ovlivnilo předvedenou hru z jejich strany. Ne, že by zápas úplně vypustili, ale bylo cítit, že chybějící hráč ovlivnil jejich nasazení. My jsme byli nažhavení dost a až na jeden povedený gól v naší síti jsme toho soupeři moc nedovolili. Za výkon je potřeba pochválit Kosťu v bráně, Tomáše Škárku, který jeden gól dal a dva pomohl připravit, Vávryse, který toho hodně naběhal, vybojoval a ještě vstřelil branku a v neposlední řadě oba z Hocků, kteří jsou velkým osvěžením a posilami našeho celku. Je také potřeba zmínit gól Pepy Petroviče, který zvyšoval povedenou střelou jen pár sekund po příchodu na hřiště.  Libochovany – TJ Sokol Křesín tak celkem pohodlně 4:1 (2:0). Detaily utkání zde.

Příští utkání hrajeme vyjímečně venku a to v Třebívlicích. Výkop je v sobotu 9. června od 17:00.