Libochovany – TJ Sokol Býčkovice (25.08.18)

Novou sezónu jsme zahájili s Býčkovicemi, tedy mužstvem, které sice letos postoupilo z nižší soutěže, ale jak víme z našeho turnaje, jedná se o mladý a silný tým. Prvních 15-20 minut zápasu bylo pro nás hororových, nedrželi jsme skoro míč a soupeř nás přehrával na celé čáře.  Býčkovičtí hráči byli všude a již v 15. minutě slavili gól, to když ze strany utekl rychlý záložník a míč uklidil přímo k tyči. Naštěstí jsme nehodili ručník do ringu, ale pomalu a jiste jsme již postupem prvního poločasu přebírali iniciativu do svých rukou.  A přišly i velké šance. Ty asi úplně největší spálili oba střední záložníci. Jeden se ocitl sám před soupeřovým gólmanem, ale šanci zahodil. Druhý hlavičkoval nikým neatakován z malého vápna, ale rána byla slabá a šla do prostřed brány. V druhém poločase jsme byli jasně lepší a hostující mužstvo jsme neustále tlačili. Ale tak jako již po několik posledních let, chybí nám klid a kvalita v zakončení a to nás sráží dolů. Obrana (a brankář) odehráli velmi kvalitní utkání, ale bohužel jsme nevstřelili branku a s tím se vyhrávat nedá. Libochovany – TJ Sokol Býčkovice tak po bojovném, ale impotentním výkonu domácích 0:1 (0:1). Statistiky utkání zde.

Příští utkání hrajeme v sobotu 1. září od 14:00 v Podsedicích.