Libochovany – TJ Slavoj Sulejovice (14.10.17)

Podzimní zápas pravdy nás čekal v Sulejovicích, kam jsme přijeli odehrát další utkání. Soupeř má podobné starosti jako my a každý urvaný bod by pro oba týmy mohl mít cenu zlata.  Utkání začalo svižně a již ve 12. minutě jsme lovili míč z naší sítě.  Naštěstí jsme vzápětí odpověděli, kdy se náš útočník krásně trefil z přímého kopu. Ještě do půle jsme si stihli dát nešťastný vlastní gól a opět rychle vyrovnali díky důrazu a chytrému zakončení. V druhé půli jsme mohli rychle rozhodnout. Po gólu volal jak signál z rohu, který skončil na břevně, tak i několik „snadných“ hlaviček z centrů, či osamocený záložník na úrovni penalty, který trefil jen tyč. Vedení jsme se nakonec přeci jen ujali, ale soupeř ještě do konce utkání vyrovnal z přímého kopu.  Následné penalty jsme zvládli a můžeme se tak radovat ze zisku dvou bodů. Libochovany – TJ Slavoj Sulejovice tak nakonec 4:3np (2:2). Statistiky utkán zde.

Příští utkání odehrajeme v Pokraticích proti favorizovaným domácím. Výkop je v sobotu 21. října od 15:30.