Libochovany – TJ Lovečkovice (31.03.18)

K druhému jarnímu utkání dorazilo mužstvo Lovečkovic. Jelikož jsme po bídném podzimu právě s tímto soupeřem okupovali spodní část tabulky, jednalo se pro nás o velmi důležitý zápas. Lovečkovičtí dostali v minulém kole příděl 17-ti gólů a i od nás si jich mohli odvézt mnoho. To bychom ale museli proměňovat tutové šance, kterých bylo v zápase k vidění hodně. Hrálo se v dešti, na těžkém terénu a protivník přijel jen s deseti hráči (a o dalšího přišel již v první půlce), ale i tak to neomlouvá jeho chabou bojovnost a nasazení. V první půli jsme dokázali vstřelit tři branky a i přes nespočet dalších šancí jsme již žádnou nepřidali. Libochovany – TJ Lovečkovice tak jasně 3:0 (3:0).  Statistiky utkání zde.

Příští sobotu, 7. dubna hostíme od 16:30 celek Velemína.

Foto J.Ž.