Libochovany – Slavoj Sulejovice (01.04.17)

K dalšímu jarnímu zápasu k nám přijel soupeř ze Sulejovic, tým, který s námi uzavírá tabulku soutěže. Byl to tedy důležitý zápas pro oba kluby. Bohužel jsme opět nehráli dobře, místo tvoření a přihrávek jsme jen nakopávali a těch pár (tutových) šancí, které jsme si vypracovali, žádný z našich hráčů nevyužil. Soupeř také nehrál nic moc, ale byl běhavější a působil o trochu fotbalověji. V druhé půlce jsme po podařeném centru na zadní tyč dostali branku a nedokázali jsme na ní již odpovědět. Otevřeli jsme hru a soupeř nás pak po zbytek zápasu zlobil rychlými úniky a přečísleními. Libochovany – Slavoj Sulejovice tak po bídném výkonu 0:1 (0:0).

Příští týden má naše mužstvo volný víkend, další zápas se tedy odehraje až v sobotu 15. dubna od 17:00. Hostíme na našem trávníku celek z Křesína.