Libochovany – Ploskovice (19.09.15)

Zápasy s Ploskovicemi povětšinou nekončí pro Libochovany výhrou.  Tentokrát byl vzájemný zápas dosti vyhrocený, plný tvrdých osobních soubojů a slovních inzultací rozhodčího. Ta přicházela převážně ze střídačky hostů. Již v prvním poločase byl vyloučen soupeřův brankář, který fauloval našeho hráče při samostatném úniku. Po proměněné penaltě jsme se ujali vedení 1:0. Bohužel jsme ale nedokázali využít několik slibných šancí a oslabeného soupeře dorazit. Zápas jsme ještě nechali zdramatizovat poté co Ploskovice v druhém poločase vyrovnali. Po naší zahozené tutovce v poslední minutě zápasu tak na řadu přišly penalty, kde jsme již byli stoprocentní. V tabulce nám patří s osmi body a skóre 12:10 osmé místo.