Libochovany – Libochovice „B“ (21.04.18)

Libochovičtí jsou silným mužstvem, tedy hlavně pokud jejich „A“ tým zrovna nehraje a můžou tak počítat s pár posilami.  Tentokrát jsme měli štěstí, že soupeř přijel oslaben a dokonale jsme toho využili. Zápas jsme rozhodli již po několika minutách první půle, kdy si náš pro zranění dlouho nehrající útočník udělal radost a dal dvě rychlé branky.  Libochovičtí ještě ke své smůle přišli o pár hráčů díky zranění během zápasu a nezmohli se pak již na větší odpor. Branek jsme mohli přidat více (a žádnou zbytečně nedostat), ale i tak jsme po tomto zápase spokojeni. Libochovany – Libochovice „B“ tak jasně 4:1 (2:0). Statistiky utkání zde.

Naším příštím soupeřem bude mužstvo z Úpohlav. Zápas se odehraje vyjímečně v neděli 29. dubna od 17:00. Přijďte nás podpořit v boji o záchranu v soutěži!