Libochovany – FK Viktoria Čížkovice (22.10.16)

Podobný zápas tomu minulému jsme odehráli tuto sobotu proti tradičnímu soupeři z Čížkovic. Opět jsme nastoupili v oslabené sestavě, opět jsme nevstřelili gól a znovu jsme hned tři branky inkasovali.   Zápas jsme začali dobře, měli jsme hned z kraje dvě tutové šance a pokud bychom je proměnili, zápas by se vyvíjel úplně jinak. My branku nedali a nechali naopak hrát soupeře, který byl na těžkém terénu fotbalovější.  První gól jsme dostali po metrovém autu, který lajnový sudí od soupeře nejspíše úmyslně přehlédl. Pár našich hráčů přestalo hrát a nechali jsme si tak dát velmi levný gól. Do přestávky soupeř ještě zvýšil svůj náskok. Po přesném centru byl hostující hráč úplně sám na malém vápně a hlavou se nemýlil.  Do druhé půlky jsme šli s tím, že se ještě pokusíme něco s výsledkem udělat, ale opak byl pravdou. Hosté se přes naši snahu dostávali do brejků a často jsme je museli zastavovat faulem. Po jednom takovém zákroku byla proti nám nařízena ale neproměněna penalta. Blýskl se náš dobře chytající brankář.  Do konce utkání jsme ale přeci jen ještě jednu branku obdrželi a na zvrat jsme již neměli síly. Libochovany – FK Viktoria Čížkovice tak zaslouženě 0:3 (0:2).

Poměrně úspěšný začátek letošního podzimu je ten tam a my se opět pohybujeme na chvostu tabulky. Snad se již příští týden ve Velemíně zadaří a přivezeme nějaký ten bod. Zápas se hraje v sobotu 29.října od 14:30.