Libochovany – FK Vchynice (16.06.18)

„O čem nelze mluvit, o tom se musí mlčet.“  (Ludwig Wittgenstein)

Zápas s letos nabuzenými Vchynicemi jsme po boji prohráli 1:2 (1:0). Statistiky utkání zde.

Sezónu jsme po dvou posledních smolných prohrách ukončili na 12. příčce, která nám (snad) zajišťuje setrvání v soutěži. V letošním roce jsme se přesvědčili, jak je důležité mít své zázemí a hrát na svém domácím hřišti. Na podzim – venku – jsme paběrkovali, na zápasy často jezdili v neúplném počtu hráčů a obecně se nám vůbec nedařilo. Jaro bylo i přes pár proher daleko lepší a podařilo se nám soutěž zachránit. Díky patří všem hráčům, fanouškům, členům vedení klubu, sponzorům a v neposlední řadě ženám, které se v nebývalé míře zapojují do každodenního chodu klubu.

Děkujeme!

Příští sobotu 23. června se v Libochovanech koná turnaj v malé kopané, tentokrát nazvaný „Turnaj Sokola Libochovany“. Sraz všech hráču je v 9:00, výkop je plánován na 10. hodinu. Všichni jste srdečně zváni.