Libochovany – FK Travčice (09.11.18)

Poslední zápas letošního podzimu jsme odehráli na vlastní půdě proti silným Travčicím. Náš tým byl vinou několika zranění a nemocí dosti oslaben a k plné jedenátce muselo přijít vypomoci několik již spíše odpočívajících veteránu. Hráči Travčic na nás vlítli hned od začátku a my se museli ohánět, abychom se ubránili jejich útokům. To se nám však dařilo jen krátce a brzy to bylo o gól. Naše hra dopředu vázla. Probojovat se na dostřel soupeřovy svatyně se nám poštěstilo jen několikrát za celý zápas. Jasnou šanci jsme si vytvořili jen jednu, kdy šel sám na bránu Podry, ale bohužel tutovku zahodil. Soupeř v druhém poločase stále dominoval a my i přes mírné náznaky zlepšení hry dopředu jsme po 60. minutě dostali dva rychlé góly po sobě a bylo po zápase. Soupeř nás do konce utkání potrestal ještě jednou, tudíž Libochovany – FK Travčice po mdlém výkonu oslabených domácích 0:4 (0:1). Detaily utkání zde.

Podzim jsme nakonec přes nadějný začátek zakončili neslavně. Na kontě máme jen 11 bodů a patří nám 12. místo v tabulce. Porazili jsme jen dvě mužstva (obě jsou na tom ještě hůř) a zajímavé je, že jsme ale také potrápili dva favority soutěže (Lovosice a Litoměřice). Jaro v Libochovanech bývá na body plodnější než podzim, tak doufáme v zlepšené výkony a hlavně v uzdravení všech marodů. Nyní nás čeká vánoční fotbálek a poté až start jara.