Libochovany – ČFK Brňany (08.10.16)

Pěkný fotbal s hodně góly se tuto sobotu hrál u nás v Libochovanech, kde jsme hostili mužstvo Brňan. Soupeři, který loni sestoupil z  II. třídy, se v nižší soutěži daří. Po osmi podzimních utkáních měl 15 bodů a byl nám tak doslova „na dostřel“. My měli bodů 12, ale zápas k dobru (ten s Lovečkovicemi se bude s největší pravděpodobností opakovat).  Start utkání jsme zaspali a už po několika minutách inkasovali. Po velké snaze jsme sice ještě v první půli vyrovnali, ale dobře hrající hráči Brňan stihli stále ještě do přestávky přidat dva góly. Nedařilo se nám ubránit jejich signál po přímém kopu, kdy si protihráč pravidelně nabíhal za obranu, dostával přesný míč a nikým neatakován pohodlně skóroval. To se nám za celé utkání přihodilo dvakrát.   Druhou půli jsme začali velmi aktivně a vynutili si mírnou převahu. Brzy se krásně trefil náš hráč z přímého kopu. Chytře zmátl brankáře a obstřelil zeď do míst kam to vůbec nečekal. Bylo to znovu o branku a my jsme věřili v obrat. Hosté bohužel přidali další gól a i když jsme ještě celkem brzy odpověděli, tak se nám již výsledek utkání zvrátit nepodařilo. Libochovany – ČFK Brňany tak po dobrých výkonech obou mužstev 3:4 (1:3).

Příští zápas odehrajeme výjimečně v neděli, 16. října od 15:30 v Lukavci.