FK Viktorie Čižkovice – Libochovany (26.05.18)

Čížkovická Viktorka k nám přijela tento víkend a čekal se zápas plný soubojů, ve kterém, jako obvykle, zvítězí mužstvo s větším odhodláním a výdrží. My jsme nezačali špatně, ale už v pětadvacáté minutě jsme po nedorozumnění mezi naším stoperem a brankářem namazali soupeři a dopřáli mu velmi levný gól. Šancí na obou stranách zase tolik nebylo, z první půle se snad dá vyzvihnout pouze vávrysovo nastřelené břevno po pěkně kopnutém rohu.  Do druhé půle jsme šli odhodlaní, že s výsledkem něco uděláme, což se nám nakonec podařilo beze zbytku. Nejprve se hned zkraje druhé půle zapsal do listiny střelců náš nový hráč Jan Hock ml., který byl tam kde měl být – na brankové čáře – a připsal si tak svou premiérovou trefu. Gratulujeme k povedenému začátku kariéry v našem dresu! Po dalších zhruba dvaceti minutách přidal branku náš druhý útočník Tomáš Škárka, když pěkne z úhlu prostřelil obránce i brankaře hostí. Vedli jsme o gól, ale nic nebylo rozhodnuto. Čížkovičtí se tlačili k naší brance, ale my jsme jejich útoky někdy i se štěstím odráželi. Po tvrdém zákroku našeho obránce chvíli před koncem utkání se emoce hostů zjitřily natolik, že vznikla velká strkanice, která rezultovala jednou červenou kartou na obou stranách. Hosté se však bitkou jen připravili o cenný čas, který potřebovali k případnému vyrovnání. Poslední roh jsme ubránili a mohli slavit důležité vítězství v těžkém a vyrovnaném zápase. FK Viktorie Čížkovice – Libochovany 1:2 (1:0). Statistiky utkání zde.

Příští sobotu 2. června přivítáme od 17. hodin soupeře z Křesína.